Informacje o firmie Ortomed  

REFUNDACJA PRZEDMIOTÓW ORTOPEDYCZNYCH I ŚRODKÓW POMOCNICZYCH.


   Pacjenci, którzy są ubezpieczeni w Narodowym Funduszu Zdrowia mają prawo do zniżek w nabyciu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

   Podstawowym warunkiem ubiegania się o refundacje jest posiadanie zlecenia o przyznanie przedmiotu ortopedycznego i środka pomocniczego "ORT-POM" wystawionego przez właściwego lekarza.

   Większa część sprzętu ortopedycznego może być refundowana tylko w przypadkach wystawienia wniosku przez lekarza specjalistę np. ortopedę, neurologa czy chirurga. Wnioski po uprzednim zarejestrowaniu w biurze NFZ, mogą być realizowane wyłącznie w placówkach mających podpisaną stosowną umowę z NFZ.

   Informujemy Państwa, że służymy wszelką pomocą w załatwianiu spraw związanych z refundacją przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, co pozwoli Państwu zaoszczędzić wiele czasu związanego z formalnościami.

   Ze szczegółowymi warunkami refundacji mogą Państwo zapoznać się w biurze NFZ przy ul. Arkońskiej 45 w Szczecinie tel. 425-10-00.

    Informujemy Państwa, że istnieje także możliwość dofinansowania zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych w ramach funduszy przeznaczonych na ten cel przez POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE.

   Aby uzyskać szczegółowe warunki określające zasady dofinansowania przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie, proszę udać się do zachodniopomorskiego oddziału mieszczącego się w Szczecinie przy ulicy Sikorskiego 3.


Zobacz wykaz przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

 
Asortyment
Refundacje NFZ
Kontakt
 
IFG Design